O PROJEKTU STATEČNÝCH ŽEN

Projekt statečných žen založily dvě lvice bojovnice, aby poskytly podporu všem ženám, které ji potřebují.

Edita Friedlová

spirituální business a osobní koučka

Kde je vůle, tam je cesta.

Jsem koučka, převádějící druhé ke spirituálnímu přesahu v businessu a osobním životě. Podporuji k životu v souladu se sebou samým bez omezování ega s hojností, spokojeností a sebenaplněním. Spiritualita je mou každodenností, přitom stojím nohama pevně na zemi s osobní jistotou, autenticitou a smysluplností. Ráda se šmrncovně oblékám, dělávala jsem milionové businessy, jsem pevná vyjednavačka, rychlá, akční, a když je třeba, tak jednám. Jsem laskavá se srdcem na dlani, extrémně citlivá a něžná - a to je má silná stránka. Vím, kdo jsem a čeho jsem schopná a rozhodně nejsem jedna ze statisíc, jsem jediná taková, protože jsem se jako spirituální bytost narodila. 

Jsem matka a pro svou dceru dýchám, procestovala jsem skoro celý svět, miluji východní moudrost, kterou propojuji se západním stylem obchodování a businessu. Koučuji týmy velkých společností i soukromé klienty. Všem pomáhám uchopit život pevně do svých rukou, poznat sebe sama a stát se tak profesionálem na svůj život, který ví, co od života chce. 

Společně se v rámci Projektu statečných žen budeme potkávat na kurzech, seminářích a terapiích.


Veronika Reicheltová

spisovatelka, markeťačka a copywriterka

The most amazing things only happen when you get lost.

Jsem víla, která proplouvá skrze slova světem marketingu, ztrácí se ve snech, myšlenkách a nekonečných asociacích. Perfekcionistka, která si dlouho myslela, že není dost dobrá. Radost skrze texty rozdávající s ironickým smyslem pro humor (pokud zrovna nejsem zasněná v přílivu melancholických moudrostí). Naivní princezna, která si myslí, teda ví, že dokáže všechno, co si umane, věřící v sílu snů a plnících se přání. Rekreační houslistka a zpěvačka (momentálně převážně při vaření a psaní). Zamilovaná do chuti života, svobody, kávy (a Kocourka - znáte z mého Instagramu). Ráda spím, protože ve snech se rodí ty nejkreativnější nápady.

Studovala jsem v Barceloně, pracovala v Londýně, chtěla být mediální teoretička, modelka a v dětství televizní hlasatelka, protože jsem si myslela, že ty pracují jen půl hodiny denně, což je mým životním cílem dodnes. Vztekám se, když mi věci nejdou, pláču u dojemných scén, jsem důvěřivá, pochybovačná, umím druhé nadchnout tak, až zapomenou na své strachy a skočí za svými sny po hlavě (a když se pak ozve vyděšené ego, předávám je k počechrání Editě). 

V rámci Projektu statečných žen se společně potkávat nebudeme (haha vtip) - stojím za sociálními sítěmi, webem a vdechuji život všem našim společným nápadům.

© 2021 PROJEKT STATEČNÝCH ŽEN
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!